Genel Kategori

Sabahları Nasıl Su İçmeliyiz

Sabahları su içmek vücudumuz ve sağlığımız için faydalı bir alışkanlıktır. Söylemekte fayda var, suyu yavaşça ve sakin bir şekilde içmeliyiz, eğer bir anda çok fazla su içersek yararını görmek yerine sağlık sorunlarıyla karşılaşabiliriz.

Sabahları aç karnına su içerken bu önerileri göz önünde bulundurun: Eğer iki litre su içmek istiyorsanız (ya da dört bardak su), en iyisi bunu bölerek günde dört kerede içmektir. Bir bardağı aç karnına kahvaltıdan önce, ikinciyi kahvaltıdan sonra, kalan iki bardağıysa diğer yemeklerden önce içebilirsiniz. Sabahları su içmeye az miktarlarda başlamanızı öneririz. Aç karnına bir bardak su içerek başlayabilirsiniz, giderek bu miktarı 2 ya da 3 bardağa çıkarabilirsiniz. İçtiğiniz su temiz ve iyi kalitede olmalı.

Eğer musluk suyu içecekseniz, içme suyu standartlarına uygun olduğundan emin olun. Eğer suyun faydalarını biraz daha arttırmak istiyorsanız, sabahları aç karnına içeceğiniz bir bardak suya biraz da limon suyu katabilirsiniz. Limon suyu suyunuza tat verecek hem daha kolay içecek hemde limonlu su içerek zayiflayabilirsiniz. Temiz ve kaliteli suya sahip olmak içinde Royal Green su arıtma cihazı ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

Bir yeşil teknoloji ürünü olan Royal Green su arıtma cihazı Türkiye de bir ilktir. Rezerve ozmozis sistemi olan Royal Green 8 filtreli alkali su üreterek en kaliteli suyu musluklara ulaştırmıştır. İnternet üzerinden satışa sunulan Usa markalı Rosu 8 filtreli bir sistem olup her sene filtreleri değişerek her daim aynı kalitede su artmaktadır. 7 / 24 ulaşacağınız servisi ile %100 memnun kalacaj ve sağlıklı suyun tadına doyamayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir