Genel Kategori

Sağlıklı Su Nasıl Olmalıdır?

Sağlıklı bir su, berrak, renksiz, kokusuz, tortusuz olmalı, toksit maddeler içermemeli, bakteriyolojik açıdan temiz olmalı, kimyasal yönden içerdiği mineraller, “gıda maddeleri” tüzüğünde belirtilen sınırları aşmamalıdır. Ph seviyesi 7-8 arasında olması gerekir. 

-Su; kokusuz, renksiz, berrak ve içimi hoş olmalıdır.

Sular kimyasal maddeler içermemelidir. Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Demir, Nitrat gibi diğer kimyasal maddeler yönetmelikte belirtilen sınırlarda olmalıdır. İnsan sağlığınızı riske atacak değerde olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

-Su; hastalık yapan mikroorganizma içermemelidir.

Virüs insan vücuduna çok çabuk yayılabilir ve hastalıklara sebep olabilir özellikle böbrekler su sayesinde çalışır. Ne kadar sağlıklı su o kadar sağlıklı böbrek demektir.

-Suda sağlığa zararlı kimyasal maddeler bulunmamalıdır.

Arsenik, kadmiyum, krom, kurşun, civa gibi bazı kimyasallar ile baryum, nitrat, florür, amonyum gibi bazı kimyasalların sınır değerlerin üzerindeki miktarları sağlığa olumsuz etki gösteren maddelerdir.


Sağlıklı suya Royal Green su arıtma cihazı ile ulaşmak mümkündür. Royal Green su arıtma cihazında 75 GPD USA Malı Filmtec Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama Mineral, Alkalin ve Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek USA 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. GS-10Cal/pH alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

Royal Green su arıtma cihazı sayesinde sağlıklı suya ulaşmak çok kolay size ve sevdiklerinize sağlıklı bir su sunmak bizim için bir gurur sağlıksız sular artık insan sağlığını yeteri kadar olumsuz etkilemiş ve çoğu insan bu yüzden hastaneleri işgal etmiştir. Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde imkanlar çoğalmış ve artık sağlıklı suya ulaşmak eskiye oranla daha kolay hale gelmiştir. Sizde Royal Greeni denemek istemez misiniz sadece sağlığınızı düşünen bu cihazı bence denemeye değer. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir