Genel Kategori

Sağlıklı ve Güvenli su RoSu


Güvenilir su zararlı bakteriler, zehirli materyaller ve kimyasalları içermeyen sudur. Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmış ticari amaçla satılan aritma sulari temiz sulardir.

Peki arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Hem sağlığınızı hem bütcenizi düşünerek almaniz gerek arıtma cihazında suyunuzun basıncını öğrenip ona göre filtre seçmeniz gerekmektedir.
Şebeke suları genelde tazikli sulardır.
Fakat köy ve kırsal yerlesimler daha çok az akan basinci düşük sulardir böyle sularda pompali arıtma cihazını tavsiye ediyoruz.

Özellikle sıcak yaz günlerinde kana kana su içmek isteriz ve daha çok su tüketiriz suyun insan vücudundaki yeri çok önemlidir.
Royal Green mineralli ve ph seviyesi yüksek bir su ile evinize ulaşıyor.

Royal Green Usa marka bir cihazdır zaten bir cihaz alırken Amerikan marka olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü Amerikan bilim adamlarının yaptıkları cihazlar oldukça kaliteli ve sağlığa uygun malzemelerden tasarlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onayından geçerek Turkiyeye gelir ve bizde sizlere sunarız. Royal Greenin tüm parçaları Nsf onaylıdır.

Sağlıklı su içmek adına düşünüldüğünde maddi açıdan da oldukça cuzzi bir cihazdır. Normal şartlarda damacana sularına verdiğiniz 10-20 tl gözünüze çok görülmez ama düşünüldüğünde sonu yok siz yaşadığınız sürece suya ihtiyacınız olacak ve bu katlanacak yıla çarptığınızda da alacağınız arıtma cihazının çok üstünde meblalar ödediğinizi göreceksiniz. Fiyatı bir kenara kalsın damacana suları sağlıklı su içelim adına ödediğiniz fakat sağlığınızı ciddi anlamda riske sokan plastiklerdir.

Bileceğiniz üzere damacanalar sert geri dönüşüm plastiğidir ve suyu muhafaza süresi 1 haftadır peki sizin elinize ulaşana kadar geçen süre….


Bu süre sizin sağlığınızı elinizden almaya yeter çünkü durdukça plastikten geçecek olan meteryaller kansorejen madde içerir. Sağlıklı su içmek için işiniz zor değil ufak bir araştırma ve vereceğiniz sipariş sonrası ücretsiz montaj ve servisimiz ile ayağına kadar getirip cihazi kuruyoruz. Suyum bitti sular kesildi derdi yok sularınız kesildiğinde dahi deposunda su bulundurmasından ötürü her daim su ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sizde sağlığınızı düşünüyorsanız Royale gelin rahat edin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir