Genel Kategori

Son Dakika En Son Teknoliji Kullanılan Royal Green Su Arıtma Cihazını İncelediniz mi?

Alanında en çok tercih edilen ve beğenilen firmalardan birisi olan Royal Green su arıtma cihazı üreticisi Türkiye'de bir ilk gerçekleştirmiş ve ürünlerinde Yeşil Teknoloji kullanmıştır. Royal Green ürettiği arıtma cihazlarının tüm parçalarında organik ham madde kullanmış olmasıyla birlikte tüm parçaları NSF, Water Quality ve FDA onayına sahiptir.

Doğal Mineral Kullanımı

Royal Green su arıtma cihazı içerisindeki filtrelerde tamamen doğal mineraller kullanılmasıyla birlikte herhangi bir yapay tatlandırıcı ve benzeri madde kullanılmamıştır. Sudaki mineralleri tanımlayarak ihtiyaç duyulan mineralleri suya dahil ederek zengin mineralli bir yapı kazandırır. Pentek Alkalin filtresine sahip olan cihaz sayesinde suyun pH seviyesini 8.5'e kadar yükseltir ve tam alkali bir su elde etme imkanı sunar.

NSF Onaylı 12 Litre Kapasiteye Sahip Çelik Su Tankı

Üretiminde herhangi bir katkı maddesi veya yapay tatlandırıcı bulunmayan su arıtma cihazı geniş bir aile için bile zor zamanlarda yeterli suyu saklayabilecek 12 litre depoya sahiptir. Ayrıca tank içerisindeki su devamlı olarak otomatik bir şekilde yenilenir ve suyun taze kalması sağlanır.

Alkali Filtre

Alkali filtre ters ozmos teknolojisine sahip su arıtma cihazlarına ilave olarak eklenebilen bir aşamadır. Bu filtre sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu mineraller suya dahil edilir. Suyun pH seviyesi yükseltilerek tam alkali bir su elde edilir. Alkali su sayesinde vücudun metabolizması dengeli çalışır. Hücreleri güçlendiren alkali su size enerji kazandırır ve dinç olmanızı sağlar.

Ultraviole Filtre

Dünya üzerindeki çevre kirliliği ve benzeri sebeplerden ötürü temiz ve sağlıklı su temini giderek zorlaşmaktadır. Günümüzdeki bir çok su dezenfeksiyona ihtiyaç duymaktadır. Aksi takdirde insan vücudu tehlike arz etmektedir. UV teknolojisi ile dezenfeksiyon yapabilen Ultraviole Filtre sayesinde sularda bulunan mikroorganizmaları ve virüsleri yok eder ve su içerisinde çoğalmasını engeller. Böylelikle size sağlıklı su içme imkanı sunar. Bu ışınlar zararlı mikroorganizmalar ile temas ettiği zaman fotooksidasyon yoluyla DNA'ları üzerinde tahribata yol açarak hücrelerini öldürür. Böylelikle DNA'sı bozulmuş olan canlının üreme de dahil olmak üzere tüm hücre faaliyetleri sona erer ve ölür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir