Genel Kategori

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Yıllardır süre gelen su arıtma cihazları piyasaya sunulduğundan beri gerek kalitesi gerek maliyeti açısından tartışma konusu olmuştur. Geçmişten günümüze sulara karışan atıklar mikroplar sebebiyle arıtma cihazları çoğalmış ve bir çok firma su arıtma cihazı satmaya başlamıştır. İçlerinden tercih yapmakta haliyle zorlaşmıştır.

İnsanlar su arıtma cihazlarına günden güne daha da yönelmiş ve zamanla herkesin evinde bir su arıtma cihazı bulunmaya başlamıştır.

Peki ya su arıtma cihazlarının içinde en kaliteli ve en uygun olanı hangisidir?

Piyasaya sunulan Usa malı Tayvan malı ve Çin malı su arıtma cihazlarının arasında hiç şüphesiz en kalitelisi Usa malı su arıtma cihazıdır. Usa malı su arıtma cihazları gerçekten sağlık açısından en kaliteli suya ulaşmayı başarmışlardır. İnsanların en çok tercih ettiği ise Çin malı cihazlardır. Sebebi ise kaliteli su arıtma cihazına daha fazla para vermektense kalitesiz ucuz Çin malı ürünlerine para vermek daha cazip gelir. Oysaki Çin malına verilen para çöpe atılan paradır. Hem paranızı hem sağlığınızı israf eder. Bir su arıtma cihazı 300 400 gibi bir ücrete satılıyor ise bu cihaz sağlıklı su üretiyor demek çokta mantıklı değildir.

Royal Green su arıtma cihazı insan sağlığını düşündüğü gibi her bütçeye uygun su arıtma cihazları tasarlayarak insan sağlığını ve bütçesini korumayı başarmış ve en kaliteli suyu insanlara ulaştırmıştır. Royal Green ile artık insanlar bilinçlenmiş ve sağlıklı suyun tadını çıkarmışlardır. Royal Green 8 Filtreli bir cihaz olma özelliğiyle piyasadaki 5 filtreli su arıtma cihazlarının üstüne çıkmış bir cihazdır. 8.5 ph değerinde su üreterek kalite standartlarının üstüne çıkmış bir cihazdır.

Royal Green su arıtma cihazının tüm parçaları Nsf onaylıdır. Ucuz cihazlara para verip sağlığınızı tehlikeye atmadan önce Royal Green ile tanışmanızı tavsiye ederim. %de 100 müşteri memnuniyetine sahip Royal Green su arıtma cihazı Amerikan markadır ve Türkiye nin dört bir yanına ücretsiz montajı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları” ile ilgili yorumlar;

 1. Hilmi Çakıroğlu dedi ki:

  Geçen hafta su ve atık-su konusunda uzman, yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle CH-158 Royal Green Softlime Pompalı Su Arıtma Cihazı aldım. İzmir Karaburunda oturuyorum. Bilhassa yazın baraj suyu yetmediğinde Belediyemiz derin Su kuyularından çıkan Su ile baraj suyunu paçal yapıyor. Halihazırda 300 – 350 olan TDS değeri yazın 1000’leri buluyor. Cihaz bunu 20’nin altına indiriyor…

  Bir haftadır kullandığım su kalitesi en iyi hazır sular kadar iyi, hatta daha bile iyi diyebilirim. Cihazları bir tık pahalı ama satılan en kaliteli Cihaz olduğunu unutmayalım. Kendini 1,5 hatta kullanıma göre 1 yılda bile amorti edecek bir Cihaz .

  Herkese tavsiye ediyorum…

 2. Zeliha dedi ki:

  Ürünü almak istiyorum muhatap birini nasil bulucam fiyatını bile ogrenemiyorum

  1. Royal Green dedi ki:

   Merhaba efendim https://royalgreen.com.tr/urun-kategori/royal-green-serisi/ linkimizden ürün fiyatlarına ulaşabilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir