Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi 2022

RO su arıtma

Su Arıtma Cihazı

Çağımızın modern üretim yöntemleri kullanılmak sureti ile ev ve işyerlerimizdeki musluklardan akan suyu içilebilir, kullanılabilir hale getiren cihazlara su arıtma cihazı denir. Tezgah altı, tezgah üstü, sebilli arıtma ve direkt akışlı olmak üzere su arıtma cihazı 4 gruba ayrılır.

Su arıtma cihazı tavsiye 2021

2021 yılında gelişen su arıtma cihazları olarak Royal Green markasını diyebiliriz. Su arıtma cihazlarına aldığı NSF/ANSI58 sertifikası ve kullanılan Amerikan malı filtreler sayesinde üst seviyr segmentlerde su arıtma cihazı üretimi yapmaktadir. 2021 yılında dolar veya dövizde artan yüksek kur artışları ile su narıtma cihazları 2021 yılının başında 2200 lira gibi rakamlara satılırken 2021 yılının son ayı olan Aralık ayına geldiğimizde su arıtma cihazları 2 katı oranda zamlanarak 4000-600 gibi rakamları görmüştür. Yaşanan döviz artışları aynı şekilde 2021 su arıtma cihazlarında filtre fiyatlarınıda yükselterek son kullanıcılara yüksek maliyetleri bulmuştur. Bir çok ithal filtrenin stok sorunlarıda baş göstermiştir.

En iyi Su Arıtma Cihazı markaları

En su arıtma markası yerine sertifikalı su arıtma cihazlarına en iyi diyebiliriz. NSF/ANSI 58 sertifikalı bir su arıtma cihazı en iyi markaya sahiptir.

Hangi marka su arıtma cihazı iyi?

Su arıtma cihazı tavsiye içeriğimizde İhlas, Royal Green gibi birçok kaliteli markaların ürettiği modeller yer alıyor. Bu su arıtma cihazlarını artı ve eksi yönleriyle birlikte ele alarak listeledik.

En iyi su arıtma cihazı hangisi? Şüphesiz ilk defa arıtma cihazı alacakların aklındaki ilk soru bu oluyor. Bu yüzden su arıtma cihazı tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimizde tüm ürünlerin teknik özelliklerine de yer verdik. Hiç kuşku yok ki su arıtma cihazı alacak kişiler bu ürünü daha önce kullananların deneyimlerini de öğrenmek isterler. Bu sebeple içeriğimizde en iyi su arıtma cihazlarının yorumlarından da bahsettik.

En çok tercih edilen su arıtma cihazları genellikle filtre sayısı ve kapasitesi yüksek modeller oluyor. Bunun yanı sıra en iyi su arıtma cihazı markaları da çok tavsiye ediliyor. En iyi arıtma cihazı hangisi? diye soruyorsanız.

İşte 2022’in en iyi su arıtma cihazları

Luxplus Su Arıtma Cihazı
Luxplus Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazları listemize Royal Green markasının Luxplus ürünüyle başlıyoruz. 1 günde 250 litre su tüketimi yapan Royal Green su arıtma cihazı, 8 litrelik depolama tankına sahiptir. Şık ve sade tasarımıyla bulunduğu ortama hava katan model, hızlı bir şekilde kurulabilmesiyle biliniyor. Ayrıca bu su arıtma cihazı, 13 cm en, 45 cm boy ve 48 cm derinlik ölçülerine göre tasarlanmıştır.

2. su arıtma ürünümüz yine NSF standartlarında Aura Ihlas Cebilon Unique Su Arıtma Cihazı UNİQUE 3 Yıl Garantili Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Montaj

Su arıtma cihazında ne önemli?

Su arıtma cihazları gerekli olan tüm mikropları maddeleri ve mineralleri ayrıştırıp güvenli su içimini sağlamak için üretilmiştir. Çalışma prensibi olarak ilk ve tek bilinmesi gereken çalışma yöntemi ters ozmoz şeklindedir. Ters ozmoz, ozmotik bir basınç sayesinde atık ve içilebilir suyu iki kısma ayırır ve temiz saf suyu size verir. Su arıtma cihazlarının her parçası önemlidir. bir parçasına bakarak su arıtma cihazı tercih edilmez, kullanılan bağlantı parçasından hortumların kadar su arıtma cihazının her parçası NSF standartlarında olması size kaliteli su arıtma cihazı sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir