Genel Kategori

Su Arıtma Cihazları

Ev ve ofislerde kullanmak için aradığınız güvenilir ve işlevsel tasarıma sahip kaliteli su arıtma cihazları çeşitleri, bu kategoride sizlere sunuluyor. Royal Green markasının ürünlerinin bulunduğu bu kategoride su arıtma cihazı, alkalin ve detox değişim kiti, su arıtma sistemi, sebil üstü tank, ev ana giriş su arıtma sistemleri gibi ürünler yer alıyor.

Sağlığına özen gösterenlere hitap eden cihazlar, yüzde 100 doğal alkalin mineral taşları ve detox teknolojisi ile üretiliyor. Bu sayede vücudunuzun pH ve mineral seviyesini dengelemeye yardımcı oluyor. Evde ve iş yerlerinde kullanım ve içme suyu ihtiyacını gideren ürün, 11 çeşit mineral sağlıyor. Filtresi ile suyunuza doğal anyon ve katyon mineralleri katıp, suyun pH seviyesini 7,5 – 8,5 değerine yükseltiyor.

Cihazın sahip olduğu detox su arıtma filtresi sayesinde, suyun molekül yapısı küçülerek hücre emilimi maksimum seviyeye çıkıyor. Böylelikle biriken toksinlerin vücuttan atılması kolaylaşıyor. Cihazlar arıtma işlemini yaparken suya da eşsiz bir lezzet katıyor ve içimini kolaylaştırıyor. Ayrıca su basıncı ile çalıştığı için de elektrik ihtiyacı duymuyor. Ofiste veya evdeki içme suyu ihtiyacınız için tasarlanmış Royal Green su arıtma cihazı 8 filtreli ve 8.5 ph değerinde su üretir . Usa markalı olan bu cihaz br yeşil teknoloji ürünüdür.

Royal Green su arıtma cihazı Türkiye de ilktir. En çok tercih edilen arıtma cihazları arasında gösterilen bu cihaz %de 100 müşteri memnuniyetine sahiptir. Royal Green rezerve ozmozis kalite ve güvencesiyle su arıtma cihazları fiyat bilgilerine ulaşabilir, satın alabileceğiniz bu ürünler ile hayatınıza sağlık, bütçenize hafiflik getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir