Genel Kategori

Su Arıtma Nedir?

Su arıtma insan tüketimi için ya da endüstriyel kullanım için yeterince saf olan içme suyu üretmek için ham sudan kirli maddelerin kaldırılmasıdır. Su doğada ham olarak bulunduğunda kirli maddeler ve insan yapımı kimyasal kirleticiler parazitler , bakteriler , algler , virüsler, mantarlar , mineraller içerir. Birçok kirletici tehlikeli ama kalite standartlarına bağlı olarak , diğerlerisuyun tat, koku ve görünümünü iyileştirmek için kaldırılır olabilir .

Dezenfektan küçük bir miktarı genellikle kasıtlı olarak dağıtım sisteminde yeniden kirlenme riskini azaltmak için tedavi sürecinin sonunda su içinde bırakılır. Birçok çevresel ve ekonomik konular su arıtma tesislerinin yerini ve tasarımını etkiler . Yeraltı tedavi ucuzdur , ancak akifer genellikle sınırlı çıkışı ve şarj için binlerce yıl alabilir . Yüzey suyu kaynakları, dikkatli bir şekilde kirletici maddelerin neden olağandışı tipleri veya mikrobik hastalık seviyelerinin varlığı için izlenmelidir.

Su arıtma Arıtma tesisi kendisi vandalizm ve terör güvenli tutulmalıdır . Bu su sadece ona bakarak içmek için güvenli olup olmadığını söylemek mümkün değildir . Böyle bir ev kömür filtre kaynama veya kullanımı gibi basit işlemler bilinmeyen bir kaynaktan su tedavisi için yeterli değildir . Hatta doğal kaynak suyu 1800’lü yıllarda bütün pratik amaçlar için güvenli kabul  şimdi gerekli tedavinin ne tür belirleyici önce test edilmelidir .

Royal Green su arıtma cihazı ile arıtma cihazının boyutu değişmiş ülke standartlarının üstünde kaliteli bir su üretilmiştir. 75 GPD USA Malı Filmtec Membran Filtre Kullanılmıştır pompasız ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama Mineral, Alkalin ve Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez. Royal Green soft modeli su arıtma cihazı dünyanın tek USA 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar. Pentek alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox (Bioseremik, İnfirared) filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.

Royal Green su arıtma cihazı 8 filtreli Usa markalıdır.

Royal Green su arıtma cihazı ile sağlıklı suyun tadını çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir