Genel Kategori

Su İçmeyi Royal Green ile Alışkanlık Haline Getirin

Çoğu zaman su içmek için ya tatlı yeriz ya çok yoruluruz yada spordan sonra ihtiyaç duyarız. Oysa ki rutin alışkanlıklarımız arasına suyu da eklememiz gerekir. Su bir alışkanlıktır ve su içmek için susamak beklenmemelidir.
Suyun faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Çoğu şikayetimiz az su tüketiminden kaynaklanmaktadır ve doktora gittiğimizde beklediğimiz cevapla karşılaşırız. Suyu ne kadar tüketiyorsun. Evet az su tüketimi aşırı yorgunluk ile beraber dikkatsizliği beraberinde getirir. Böbrek mide rahatsızlıklarının sebebide az su yada kirli su tüketimidir. Az su tüketmek böbreklerde yetersizliğe neden olur. Aşırı karın ağrısı şikayetiyle giden insanların çoğu böbreklerde kum,taş  sorunuyla karşılaşır. Bunun sebebi çeşmeden gelen kireçtir. Suyu sadece içmek için kullanmayız. Çaya, yemeye, meyvelerimizi, sebzelerimizi yıkmaya kullanırız.
 Hayatımızın her alanında olan bu suyun temiz olması çok önemlidir. Maliyeyi yüksek damacana sularına boş par vermeyin. Gelişen teknoloji ile beraber su arıtma cihazları geliştirilmiştir. Son sistem olan Royal Green su arıtma cihazı  bu konuda tam puan almış bir cihaz olup her evde olması gerekir.
Royal Green Usa malıdır ve Türkiye’de hızla yayılmıştır. Özellikle istanbulun kirli sularından canı yanan halk Royal Green su arıtma cihazını tercih edenler arasında ilk sıradadır. Şebeke sularına karışan aşırı atıklar, sanayileşme ile deniz sularına karışan atıklar musluklara ulaşarak insan sağlığını tehkikeye sokmuştur. Bu yüzden insanlar arıtma cihazlarına büyük ilgi vermişlerdir.
Çocuklu evlerin vazgeçilmezi olan arıtma cihazları bağışıklık sistemleri yeni gelişen bebekler de daha çabuk hastalık belirdiği için daha çok tercih edilmelidir.
Su insan hayatının en önemli besinidir. Suyun hayatımızda ki yeri çok önemlidir. Bir çok faydası vardır. Az tüketiminde ise bir çok hastalıklara sebebiyet verebilir. 
Yetişkin bir insan günde 2.5 litre su içmelidir. Az su içen biri genelde karın ağrısı şikayetinde bulunurlar. Bunun sebebi böbreklerde ki kumdur. Böbreklerde ki kumun sebebi ise şebeke sularında ki kireçtir. Peki bu kireçlerden nasıl kurtuluruz. 
Günümüz de gelişen teknolojiler sayesinde artık sular daha temiz ve sağlıklı. Temiz su için çalışan bilim insanları zamanla su arıtma cihazları icat ederek evlerimize ulaştırdılar. Ters ozmos adı verilen bu sistemlerde su arıtma cihazları musluklarımıza gelen şehir şebeke sularını filtreleyerek içinde ki kimyasallardan arındırarak suyu içilebilir hale getirir.

Bu konuda tavsiye edeceğimiz bir cihaz sorarsanız Royal Green su arıtma cihazını tavsiye ederiz. Royal Green su arıtma cihazı ph değeri en yüksek su arıtma cihazıdır. Normal bir suyun phı 7-8.5 arasında olmalıdır. Royal Green su arıtma cihazı 8- 8.5 ph değerinde su üretir. Bir suyun sağlıklı olabilmesi için  temiz olmasının dışında mineralinin de yüksek olması gerekir. Royal Green su arıtma cihazı 8 filtreli sistemiyle mineral dengesini suyun koruyarak musluklarımıza ulaştırır. 8 filtreden geçirerek suyu kumdan, taştan, kireçten, zararlı kimyasallardan arındırır. Kokusunu tadını ayarlar size tatlı bir su ikram eder mineral dengesini koruyarak mineralli bir su içmemize yardımcı olur.

Eğer sizinde bebeğiniz varsa Royal Greeni seçin kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı günler verin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir