Genel Kategori

Suyu Ne Zaman ve Nasıl İçmeliyiz?

 1.Yeni güne bir bardak su içerek başlayın. Bu bir bardak su böbreklerinizi boşaltmamızı ve detoks sisteminizin gün içerisinde sağlıklı çalışmasına yardımcı olacaktır. Kahvaltıdan bir saat öncesine kadar yavaş yavaş ama kısa aralıklarla içilen suyun birçok kronik hastalıklarda tedavi edici özelliği olduğu açıklanmaktadır.

 

2. Günde en az 8 bardak su için Mümkün olursa sağlıklı Alkali su için. İçtiğiniz su ne kadar temiz ve sağlıklı olursa

Vücudunuzun suyu o derece faydalı  kullanır.

3. Vücudumuzun sesine kulak verin aç değilseniz yemek yemeyin onun yerine bir bardak su için.

4. Vücudunuzun size ne söylediğini anlamaya çalışın başınız veya mideniz ağrıyorsa bitkinseniz ya da Kendinizi iyi hissetmiyorsanız ilaç almadan önce bir bardak su için neticeye göre hareket edin. 

5. Yemek yerken kesinlikle su içmeyin suyu yemekten yarım saat önce ve bir saat sonra için bu davranışı edilmiş olmanız sağlığınıza yapacağınız önemli bir dönüşüm başlangıcıdır.

6. Yediğimiz yiyeceklerle de su alırsınız Çünkü onların içinde de su vardır organik olarak üretilen ürünleri tercih ederseniz yiyeceklerle beraber aldığınız suyun kalitesi de iyi olur şu her yiyecekte aynı kalite ve özelliklerde bulunmaz bu durum bedenimiz içinde bulunan sular için de geçerlidir. Bedenimizdeki Su Bizim ruh halimize göre Sürekli kendi kendisine değiştirme gücünü içinde barındırır.

7. Stresli veya endişeli olduğunuzda bir bardak su için su sizin vücut sıvınızı ve elektrolit dengenizi düzenleyerek sakinleşmenize yardımcı olacaktır. Farkında mısınız? Sinirlenince ya da heyecanlı olunca da dudaklarınız kurur ve yapışmaya başlar bu durumu bedenin o anda doğal su ihtiyacını gösteren son derece önemli bir bulgu olarak değerlendirir.

8. Beslenmenizi akıllıca gerçekleştirin. Kalori karbonhidratlar ve yağlar ve çok fazla hesaplamanıza gerek yoktur. Sadece asidik ve hijyenik olan yiyecekler tüketmeyin karaciğerimizi yediğimiz yiyecek ve içeceklerdeki bakteri virüs ve kimyasalları temizlemek zorunda olduğunu unutmayın.

9. Bol temiz ve kaliteli Alkali su içerek karaciğerinize asli görevini yapabilmesi için yardımcı olun.

10. Hazır yiyeceklerden face food’dan gazlı içeceklerden katkı maddeleri içeren her türlü gıdalardan uzak durun.

11. Fazla çay kahve alkollü içecek içmeyin bu tür içecekler di-uretik olduklarından vücudunuzda su kaybına neden olurlar. Şayet mecbur kalırsanız bunlardan fazla içtiğinizde dengelemek için bol miktarda su ya da mümkünse alkali su için.

Bu bilgilerden sonra kesinlikle şebeke sularını kullanmayınız alkali su üreten 8.5 ph değerinde yumuşak ve bol mineralli Royal Green su arıtma cihazıyla tanışmanızın zamanı çoktan geldi. Royal Green Türkiyede bir ilk olan yeşil teknoloji ile üretilmiştir. Tüm parçaları Nsf onaylı olup en kaliteli suyu üreterek % de 100 müşteri memnuniyetine sahiptir.  

Royal Green Elit Dijital Su Arıtma

  • Royal Green Serisi Royal Elit Dijital 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji Kullanılmıştır.Bir Parçası Değil Tüm Parçaları NSF, Water Quality, FDA onaylı dır. Ücretsiz Kargo Özel Amaçlı Filtreler Şeffaf Üretilmiştir.Kullanılan Organik ham madde plastik numarası PP5 dir.


  • Dünyanın en akıllı, pompalı,dijital göstergeli ters ozmos su arıtma cihazı olan Royal Elit 8 filtre aşaması içerir. Mineral, Alkalin ve Detox filtreleri sayesinde yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH Seviyesin de su sağlar. Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. Dahili pompası sayesinde tazyikli su elde etmenizi sağlayan Elit modelini düşük su basıncı olan çevrelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Royal Green her eve her şebekeye göre ayrı ayrı tasarlanmış modelleriyle size en kaliteli suyu sunmayı hedeflemiştir. İçindeki mineral filtreler ile suda bulunması gereken minerali musluklarınıza ulaştırır ve şebeke suyundaki kiri kireci tortuyu ve tüm mikroorganizmalardan ayrıştırarak size sunar. 

Sizde sitemizi ziyaret ederek size en uygun su arıtma cihazını alarak sağlıksız sulara veda edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir