Genel Kategori

Temiz Olmayan Su İnsanı Daha Erken Yaşlandırıyor

Temiz Olmayan Su İnsanı Daha Erken Yaşlandırıyor

Su, insan hayatının en önemli ihtiyaçlarından biridir. Çünkü vücudumuzun yaklaşık olarak %70’lik kısmı sudan oluşur. Bunun sonucunda vücudumuzun pek çok organı, su sayesinde sağlıklı çalışabilir. Özellikle vücudumuzdaki hücrelerin yenilenebilmesi için mutlaka saf su içmemiz gerekir. Peki günlük kullandığımız sular saf mıdır? Evlerimizdeki ve işyerlerimizdeki çeşme suları saf değildir. Çünkü belediyelerin arıtma sistemleri bu konuda yetersizdir. Sağlıklı su içmek istiyorsanız mutlaka çeşmelerinizde su arıtma cihazı kullanmanız gerekir. En kaliteli su arıtma cihazı ise Royal Green markalı cihazlardır.

Su hücreleri yeniler;

Yapılan araştırmalara göre sağlıklı olabilmek için günde en az 2 litre su tüketmek gerekir. Ancak tüketilen suyun saf ve sağlıklı olması da önemlidir. su, vücudumuzdaki hücrelerin içerisine girerek, onların yenilenmesini sağlar. Ancak kirli sular, hücrelerde deformasyona neden olur. Bunun sonucunda, hücreleriniz yenilenmez ve erken yaşlanma görülür.

En kaliteli su arıtma cihazı olan Royal Green ise suyun ph seviyesinin 8,5 olmasını sağlar. Bu, şu anlama gelir: Bir suyun sağlıklı olabilmesi için asidik olmaması gerekir. Bu nedenle ph seviyesinin de 7’nin üzerinde olması gerekir. Vücuda giren su bu sayede hücrelerin yenilenmesini sağlar. Vücudumuzdaki hücrelerin içerisine daha çok su molekülü girer ve hücreler bu sayede daha hızlı yenilenir.

Ayrıca Royal Green markasına sahip olan cihazlar da Detox filtresi de bulunur. Bu filtre, vücuda zarar veren ve hasta olmamıza neden olan serbest radikallerin dışarı atılmasını sağlar. Ayrıca hücrelerinizde bulunan kimyasal maddelerin de temizlenmesine neden olur. Temizlenen hücreler, saf su ile çok daha hızlı ve sağlıklı yenilenecektir. Bunun sonucunda ise her zaman genç ve dinamik kalabilirsiniz. Saf su ile yorgunluk, halsizlik gibi hastalıkların tedavi edilmesi bu filtre ile gerçekleşir.

Siz de en kaliteli su arıtma cihazı arıyorsanız ve sevdiklerinize bir iyilik yapmak istiyorsanız, Royal Green markasını tercih etmelisiniz. Böylece sağlıklı suyu en doğal haliyle elde edebilir, içinde olması gereken mineralleri sağlayabilir ve hem çocuklarınıza hem de hastalarınıza güvenle içirebileceğiniz sular elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir