Genel Kategori

Türkiye de İlk Su Arıtma

Türkiye de İlk Su Arıtma

Türkiye su arıtımı sağlanması gereken ülkeler arasında maalesef kendine yer bulmuş. Kentsel sebepler, kaynak ve şebeke sularında ki kirlilik oranları eklenince su arıtımı vazgeçilmez çözüm oluyor. Sağlıklarını düşünen, sağlıklı su içmek isteyenler su arıtımı sağlayarak güvenle sularını içebiliyorlar. Fakat bu su arıtma ürünlerinde doğru tercih yapılmadığı zaman, sağlık elde etmek çıkılan yolda sağlık bozulmakta. Su arıtımına olan ilgi,  su arıtma cihazlarının da piyasada farklı markaların ve özelliklerin bulunmasına  yol açmaktadır. Su arıtma cihazlarını kullanırken ters ozmas sitemi ile üretilmiş bir diğer adı ile rezerve osmasis ile imal edilmiş olanları tercih etmelisiniz. Aynı zamanda üstün kalite ve profesyonel su arıtma yapmasına özen gösteriniz. Tüm bu özelliklere sahip olan Türkiye de ilk su arıtma cihazı olarak kayıtlara geçmiş tek marka bulunuyor. Royal Green su arıtma cihazları, özellikleri farklı modelleri ve üstün kalitesi ile tanınmış, hem bireysel hem kurumsal alanlarda kullanılmaktadır. İşte Türkiye de ilklere imza atan su arıtma cihazı özellikleri;

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Sizlerde tüm bu özelliklere kayıtsız kalamadığınız değil mi? O halde su arıtma fiyatları, su arıtma yedek parçaları, membran filtreler, karbon filtreleri ve ürün özellikleri için buradan iletişim sağlayıp sipariş verebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir