Genel Kategori

Yaşam ve Su

Hayatımızın her alanında iç içe olduğumuz su sağlıklı yaşamın simgesidir. Suyu tam anlamı ile yorumlayabildiğimiz zaman bütün yaşam süreçlerini çözmüş oluruz. İnsan vücudu su için can atar. Su kaslarımız, kalbimiz, dokularımız tüm hücrelerimiz ve organlarımızın verimli çalışabilmesi için önemli bir yardımcı vücudumuzun içini ve dışını temizleyen toksini zehirli maddeleri vücudumuzdan atan muhteşem bir sıvıdır.

Dolaşımın temel sağlayıcısı olan kanımızın en yüksek orandaki bileşeni su soluduğumuz havadaki oksijen gibidir. Nasıl havada oksijen bulunamadığında yaşam olmazsa suyun bulunmadığı kanda bize hayat vermez. Çünkü artık kan, kan olmaktan uzaklaşmış siyah bir kan pıhtısı haline dönüşmüştür, pıhtı ise haraket edemez. Su, dış görünümümüzde ki derimiz ile içimizde ki bütün hücrelerimizi etkileyerek onların zamansız eskimelerini yani yaşlanmanın geciktirilmesi sağlayabilecek en etkin maddedir.

Nasıl bedenimizin dışını temizlerken suyun temizleyici gücünü kullanıyorsak, iç organlarımızın temizliği içinde birikmiş olan kirliliklerden ve toksinlerden arınmak için de su en etkin maddedir. İçtiğimiz suyun %de 80ini beynimiz kullanır. Alkol kullanan kişilerin ertesi sabah çektikleri baş ağrısının sebebi, beyindeki sıvılar da yoğunlaşan alkol nedeniyle suyun eksilmesi dehidrasyonudur. İnsan akıl ve zihin yetenekleri ile yenilenme ve yaşlanmayı tamamen değilse de kısmen kontrol altında tutabilir. Bu çerçevede düşünüldüğünde, yaşlanma tam olarak durdurulamasa da yaşlanmanın hızı geciktirilebilir. Bunun için uygulanması gereken imkanlar vardır.

En büyük su rezervelerinden olan okyanuslar ekvatordan kıtalara doğru ısıya doğru ısıyı taşıyarak daha soğuk bölgelere hayat ve canlılık dağıtırlar. Yüz atmış km. genişliğinde ki okyanusun getirdiği ısı iki yüz milyon ton kömürün yakılması ile elde edilecek değerde ısıya eşittir. Diğer bir deyişle su bize iki yüz milyon ton kömürün enerjisi devamlı olarak hediye etmektedir. Bu teknik bilgi bize hayatın su kaynaklarından çok önemli imkanlar elde etmesiyle sürmekte olduğunu çok açık bir şekilde ortaya koyar. Bu yüzden susuz bir dünya düşünmek mümkün değildir.

Sular bu kadar kıymetliyken sağlıklı suda insan için çok kıymetlidir. Bunun için geliştirilmiş ileri teknoloik harikası arıtma cihazlarından en kaliteli olan Royal Green su arıtma cihazı her evin vazgeçilmezi olmaya devam etmekte. Organik su arıtma cihazı olan Royal Green rezerve ozmozis sistemdir. organik bir çok modeli olan  RoSu birçok çeşiti vardır her eve göre özel dizayn edilmiştir.

Bir Royal Green serisi olan Royal Green vip su arıtma cihazından bahsetmek istiyorum.Royal Green Vip modeli su arıtma cihazı Mineral, Alkalin ve Detox teknolojilerini içerir. Dünyanın tek 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar.
Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır. sizde Royale gelin tatlı suyun tadını çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir