Genel Kategori

Yoksa Siz Hala Royal Greenle Tanışmadınız mı?

Artık hemen hemen herkesin evinde yerini alan Royal Green su arıtma cihazı satış rekorları kırmaya devam ediyor. Üstün performansı ve üstün hizmet kalitesi ile % 100 müşteri memnuniyetine sahip.

Peki ya siz? Siz Royal Green su arıtma cihazı ile tanıştınız mı? Bu ürün bir harika suyun en kalitelisini en temizini arıtma da 1 numara. Özellikle şebeke suyu oldukça kötü durumda olan İstanbulu ele almak istiyorum. İstanbul bilindiği üzere metropol bir şehir ve içerisinde ber türden insan bulunuyor ve bu insanların ortak özelliği içilebilir nitelikte temiz suya ulaşamamak. Çünkü İstanbul sanayisi oldukça gelişmiş ve yoğun insan nüfusuna sahip bir şehirdir. İnsan nüfusu çoğaldıkça iş sektörleri de paralel olarak artmış ve artan sanayi de beraberinde çevre ve su kirliliklerini meydana getirmiştir.

Şehir şebekelerine karışan sanayi atıkları, evsel atıklar sulara karışan zararlı kimyasallar ve hastalık yapıcı virüsler musluklarımıza ulaşarak bir çok rahatsızlıkları beraberinde getirmiştir. Özellikle 90lı yıllarda İstanbulun musluklarına ulaşan sular insanlarda ciddi hastalıklara sebep olmuş hastanelere gelen hastaların %de 80lik kısmı sulara karışan mikroplar sebebiyle gelmiştir. Bu durum ciddi bir hal almaya devam etmiş ve insanlar temiz suya ulaşma çabası içerisine girmiştir. Musluk ağzına takılan yumuşak filtre ile sudaki kireç ve ağır metalleri filtrelemeyi başarmış fakat hastalığı engellemeye bu filtrenin gücü yetmemiştir. Sorun sağlık olduğunda akan sular durur çünkü sağlık parayla alınmayacak kadar mühim bir mevzudur. O günden bugüne bir çok su arıtma cihazı icat edilmiştir ve insanlar son olarak Türkiye de bir ilk olan ve teknolojiden sonuna kadar faydalanarak icat edilen Royal Green soft ile tanışmışlardır. Nsf onaylı olan bu cihaz Usa markalıdır ve zamanla herkesin evindeki yerini almayı başarmıştır. Çünkü diğer cihazlardan onu ayıran en büyük özelliği 8 Filtreli olması ve 8.5 ph değerinde bol mineralli ve alkali seviyesi yüksek bir cihaz olmasıdır.

Eğer sizde Royal Green ile tanışmak istiyorsanız daha fazla geç kalmayın ve biran önce bizimle iletişime geçerek bu harika cihaza sahip olun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir