Genel Kategori

Ağır Metalli Suları Tüketiyorsunuz !…

Ağır Metalli Suları Tüketiyorsunuz !…

Birçok kişi musluk sularını tüketmekte ve ağır metalli suları tükettiğinin farkında değil. Türkiye genelinde birçok noktada sular içilemez ve su ölçüm değerleri ağır metaller içeriyor. Bu ağır metalleri içen sular içildiği anda birçok rahatsızlığa sebep olmaktadır. Bunların başında da bağışıklık ve sindirim hastalıkları geliyor. Peki sağlıklı suyu nereden temin edebilirsiniz? Sağlıklı sular bilinenin aksine hazır sular değildir. Hazır kullandığınız sular ne kadar kaliteli olsa da bazı markalar güven duyulmamalıdır. Suda ki sağlık öncelikle arıtılmış sudan gelmektedir. Arıtılmış sular kesin ve garanti sular olarak kayıtlara geçmektedir.

Suyun ağır metallerini atmanın ve mineral değerleri yanı sıra alkali değerlerini de artırmanın tek yolu olan su arıtma cihazları hakkında sizlerde hangi cihazı kullanmalıyım? Sorusu ile kararsızlık yaşıyorsanız artık bu kararsızlığınıza son verin. % yüz Türk malı, yerli üretim, organik hammaddeden üretilmiş, organik suya ulaşmanızı sağlayan suları elde etmek için tek marka Royal Green markasıdır. Rosu arıtma olarak bilinen marka tüm dünya bazında tanınmış ve tercih edilmiş su arıtma cihazıdır. Yerli malı olmasına rağmen, ünü ve kalitesi yanı sıra özellikle üstün performansı ile dünya çapında büyümüştür. Birçok kullanıcıya, Türkiye’nin dört bir yanında ki satış ve anlaşmalı noktalarına ulaşmıştır.

Ro su arıtma ürünleri özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Sizlerde mineralli ve alkali su kullanmak için rosu arıtma ürünlerini tercih etmelisiniz. Ro su arıtma ürünlerine buradan ulaşabilir ve sipariş vererek kısa sürede adresinizde ücretsiz kurulum imkanlarından faydalanabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir