Genel Kategori

Alkali Filtreler ve Faydaları

Alkali Filtreler ve Faydaları

Alkali; bir diğer adı ile PH değeri suda bulunan elementler arasında yer alıyor. Ph değeri suyun içerisinde yer alan ve insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Avrupa ülkelerinde yediden yetmişe birçok kişi suyun ph değeri yükseltmek ve alkali su kullanmak için çaba sarf etmektedir. Özellikle bu yöntem su arıtma cihazlarında kullanılmakta ve filtreler sayesinde suyun ph değeri yükseltilebilmektedir. Suyun oksijen değerini yükselterek daha sağlıklı hale getiren bu yöntem suyun kalitesini artırmaktadır. Peki sizler suyunuzu nasıl arıtıp, suyun ph değerini nasıl yükselteceğiniz düşünmeye son verin! Tüm bu soruların tek bir cevabı var. Royal Green su arıtma cihazları ve alkali filtreler ile mümkün.

Alkali filtre; ters ozmos bir diğer adı ile rezerve ozmosis yöntemi ile kullanılan sistemlere takılan ekstra filtreler ile ileri teknolojik bir sistemdir. Su arıtma sağlaması yanı sıra suyun alkali değerini artırır ve suda mineralleri, yüksek ph değerleri ile oksijen sağlamaktadır. Bu da suda vazgeçilmez nitelikler arasında yer alıyor. Ürettiği alkali su ile alkali filtreler milyonlarca kişi tarafından tercih edilip, kullanılıyor. Birçok ünlü isim ve hekimlerde alkali filtreleri tercih etmektedir. Alkali filtre ile su arıtma cihazlarında ki bu verimi almak elbette cihazına ve kalitesine göre değişmektedir. Bu yüzden tüm markaları unutun ve Royal Green markasının sizlere sunduğu faydaları inceleyin. Ro su olarak bilinen su arıtma cihazları alanlarında ilk ve en kaliteli ürün olarak tanınmaktadır.

ü  Organik hammaddeden imal edilmesi

ü  % 100 Türk malı oluşu

ü  Türk mühendisler tarafından imal edilip hizmete sunulması

ü  10 yıl garantiye sahip olması

ü  Türkiye nin her yerinde 2 iş günü içerisinde ulaşması ve kullanılması

ü  81 ilde bayilikleri

ü  Üstün performansı

ü  Kalitesi ve uzun ömrü sayesinde

ü  Tüm testlerden geçmiş olan yüksek kalitesi

ü  8 aşamalı teknolojik bir cihaz olma özelliği

Tüm bunların yanında rosu ürünleri alkali filtreleri sayesinde alkali su elde etmenizi sağlamaktadır. Sizlerde alkali fitre fiyatları ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgiyi buradan ulaşabilir ve alkali filtrelerin siparişini verebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir