Genel Kategori

Artık PH Değeri En Yüksek Suya Sahip Olacaksınız

Artık PH  Değeri En Yüksek Suya Sahip Olacaksınız

PH değeri; kullandığınız sularda ki mineraller, kalsiyum değerleri ve oksijen anlamına gelmektedir. Avrupa da yayılmaya başlayan suda ki ph değerinin yüksek olan suyu tercih etmeleri artık ülkemizde bilincinde ve ph değeri yüksek suları tercih etmektedirler. Peki sizlerde musluklarda ve kullandığınız şebeke sularında ph değeri en yüksek suya sahip olmak istemez misiniz?

Suların kaynak ve şebeke sularından akım noktalarına gelene kadar kirlilik ve pis oluşları, bağlantı sağlanırken yapılan boruların eski ve zaman aşımına uğraması ve diğer sebepler düşünüldüğünde suların kirlilik oranları oldukça yüksek. Keza yalnızca sularımızın içilmez durumu değil, akım noktasına gelene kadar tüm minerallerini, alkali değerlerini ve potasyumunu da kaybetmektedir. Buda demek oluyor ki birçok kişi sağlıksız suları tüketmektedirler. Sağlıklı suya kavuşmak ve doğrudan kullanmak için mutlaka suları arıtmadan kullanmamalısınız. Su arıtma cihazlarını tercih etmeli ve tercih ettiğiniz bu cihazlarda alkali değerlerini koruyan ve mineralleri artıcı sistem ile tasarlanmış cihazları tercih etmelisiniz. Bu cihaza nereden ve nasıl ulaşacağınız konusunda tereddüt etmeyiniz. Tek tık kadar uzağınızda. Türkiye de ilklerin patentini taşıyan Royal Green alanında en kaliteli su arıtma cihazı olarak kayıtlara geçmiştir. İşte devrim niteliğinde ki bu cihazın özellikleri;

ü  % 100 türk malıdır

ü  10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

ü  RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

ü  Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

ü  Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

ü  Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

ü  İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

ü  Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

ü  Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

ü  Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

ü  Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

Mineral filtrelerde doğal mineral taşlar kullanılarak suyun mineral değerlerin korumakta ve bu değerleri artırmaktadır. Sizlerde ro su arıtma cihazlarına buradan ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir