Genel Kategori

Avrupa’daki Akım Alkali Su Artık Ülkemizde Ve Yerli Malı Güvencesiyle!…

Avrupa’daki Akım Alkali Su Artık Ülkemizde Ve Yerli Malı Güvencesiyle!…

Avrupa da özellikle yaşam koçları tarafında başlatılan bir akım kısa sürede ülkemizde de yayılmaya başlandı. Alkali suları tercih ediniz önerisi üzerine ülkemizde de kısa sürede yayıldı ve uzun zamandır alkali sular hakkında birçok soru işaretleri barınıyor. Alkali su; sudaki oksijen ve mineralleri bakımından yüksek değerlere sahip olan su anlamına gelmektedir. Alkali sular, özellikle sporcular tarafından sağlıklı olmasından dolayı tercih edilse de artık herkes alkali suları kullanabilir. Peki ama evinizde alkali suyu nasıl kullanabilirsiniz? Bu sorunuzun tek  cevabını birçok uzman, su arıtma cihazları olarak vermektedir. Su arıtma cihazlarında rezerve osmasis sistemi ile üretilmiş olan su arıtma cihazlarını tercih edip, aynı zamanda mineral filtreleri ve aktif karbon filtreli olan ürünleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Tüm bu özellikler Türkiye de tek bir su arıtma cihazında bulunmaktadır. Yerli üretim, organik hammaddeden üretimi sağlanmış tek cihaz Royal Green su arıtma cihazlarını tercih edebilirsiniz. Sizlerde Rosu ürünlerinin özelliklerini incelediğinizde sizlerin de ilk tercihi ro su ürünleri olacaktır.

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Ro su arıtma ürünleri, farklı modelleri de dikkatleri üzerine çekmektedir. Her alanlarda kullanılması mümkün olan cihazlar sayesinde sizlerde arıtılmış alkali suyun keyfini çıkarabilirsiniz. Ro su arıtma ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir