Genel Kategori

Böbrek Taşlarının Sebebi Arıtılmamış Sular !

Böbrek Taşlarının Sebebi Arıtılmamış Sular

Türkiye de maalesef her yüz kişiden  otuzu böbrek taşı rahatsızlığı ile hayatında bir defe da olsa mücadele etmek zorunda kalmış. Bu oran böbrek hastalarının ve böbrek taşı olan hastaların üzerine çekse de birçok uzman araştırma yoluna koyulmuştur. Sebepler arasında ilk sırada kişilerin içtiği su ve yedikleri gıdalar. En fazla etki, suların kirlilik ve pis olmasından kaynaklanmaktadır. Veriler bunları gösterince, keza Türkiye de suların birçok bölge ve şehirde içilemez imaresinin bulunmasından sonra uzmanlar arıtılmamış sular kişinin sağlığını olumsuz etkilediğinin başta böbrek taşının sebebi olduğuna vurgu yapıyorlar. O halde sağlıklı ve güvenilir su tüketmek yerine su arıtımı yaptırmak daha ekonomik ve güvenilirdir. Su arıtma cihazları ile tüm bu sorunlara son verebilir, PH değeri yüksek, alkali suları tüketebilirsiniz. Royal Green su arıtma cihazları, alanında en kaliteli su arıtma cihazı olarak bilinmektedir. Yurt içinde ve yrut dışında sayısız kullanıcılara ulaşmış ve bu kullanıcılar arasında birçok hekim, uzman ve kamu kurumları gelmektedir. Ro su arıtma olarak bilinen bu marka Türkiye de ilklere ev sahipliği yaparak adeta Türkiye nin gururu olmuştur. İşte piyasanın en güvenilir su arıtma cihazının özellikleri;

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Sizlerde 8 aşamalı su arıtımı ile suyunuzun alkali ve ph değerini yükselterek bol mineralli sulara sahip olmak için buradan iletişim sağlayabilirsiniz. sipariş verebilir ve ücretsiz montaj dahil olmak üzere birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir