Genel Kategori

Çocuklarınıza Arıtılmamış Su İçirmeyiniz!

Çocuklarınıza Arıtılmamış Su İçirmeyiniz!

Uzmanlar içme sularında aldıkları  numuneler doğrultusunda içme sularında ki tehlikelere dikkat çekiyorlar. Özellikle Avrupa da suların arıtılmadan tüketilmesinin tehlikesine vurgu yapılarak kullanılmaması tercih ediliyor. Birçok hekim, arıtılmadan içilen suların sağlığa zararlarından ve sağlık üzerinde kalıcı etkiler bırakmasını belirtiyor. Ülkemizde de anne adaylarının, bebeklerin ve çocuklarınıza arıtılmamış su içirmeyiniz uyarısını dikkate alan kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Arıtılmadan kullanılan sular bebeğin anne karnında gelişimi etkilemekte ve annelerin de sağlıklı su içmemelerine sebep olmaktadır. O halde sizlerde özellikle çocuklarınıza arıtılmamış suları tükettirmeyin. Bunun tek çözümü su arıtımı sağlamaktır. Su arıtma; kaynak ve şebekelerinde ki suyun akım noktasında doğrudan içilebilir olmasını sağlamaktır. Alkali değeri yüksek ve mineral değerleri yüksek olan su tüketmek içinde doğru su arıtma cihazlarını tercih etmelisiniz. Doğru tercihi yapmak için tek seçim Royal  Green su arıtma cihazları. Ro su arıtma ürünleri olarak bilinen bu ürünlerinin özelliklerini sizlerde inceleyince rosu arıtmadan vazgeçemeyeceksiniz.

En İyi Su Arıtma Özellikleri

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Sizlerde mineral filtreleri sayesinde, suyunuzu sağlıklı ve aktif karbon filtreleri yanı sıra alkali filtreler ile de suyunuzu garanti altına alabilirsiniz. Sudan gelen sağlık için suyunuzu güvenle kullanınız. Rosu arıtma ürünleri sipariş için buradan iletişim sağlayınız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir