Genel Kategori

İçme Sularınızı Arıtmadan Mı Tüketiyorsunuz?…(!)

İçme Sularınızı Arıtmadan Mı Tüketiyorsunuz?…(!)

İçme suyunuzu arıtmadan içenlerdenseniz o halde bu içeriğimiz tam da sizlere göre. Bu içerikten sonra sizlerde kendi sağlınız ile kendinizin oynadığınızı göreceksiniz. Türkiye de birçok kaynak ve şebeke sularının yapılan ölçümler doğrultusunda içilemez olduğu görülmüştür. Suda ki kirlilik ve pislik oranlarının kansere kadar birçok sebepleri meydana getirdiğinin altını çizen uzmanlar, suların arıtılmadan içilmemesini öneriyorlar. Su arıtmadan tüketen insanların, arıtarak tüketenlere oranla daha sağlıksız ve erken hasta olma riskleri taşıdıkları biliniyor. sizlerde yüksek performanslı, uzun ömürlü ve ileri teknoloji ile üretilen su arıtma cihazları ile suyunuzu güvenli ve sağlıklı kullanmaya başlayabilirsiniz. Doğru su arıtma ürünleri ile sizlerde suyunuzun ph değerini yükseltebilirsiniz. yüksek performanslı ve Türk malı su arıtma cihazı olarak dünyaca tanınan tek marka Royal Green su arıtma cihazlarını tercih edebilirsiniz. Royal Green (rosu) olarak bilinen bu marka özellikleri ile herkesin takdirini toplamıştır.

Ro su arıtma cihaz özellikleri

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Sizlerde bu özelliklerden sonra ro su arıtma ürünleri ile sularınızı güvenle kullanmak için alanında ilk ve tek su arıtma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Su arıtma ürün modelleri, su arıtma özellikleri ve su arıtma cihaz fiyatları için buradan iletişim sağlayabilirsiniz. resmi sitesi olan adresten sizlerde sipariş vererek en geç 2 iş günü içerisinde rosu arıtmayı ücretsiz montaj ile kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir