Genel Kategori

Musluk Suları Tehlike Saçıyor!

Arıtılmamış Sular Tehlike Saçıyor!

Suların kirlilik ve ölçüm değerlerine bakan birçok uzman suların arıtmadan kullanılmaması gerektiğine vurgu yapıyorlar. Özellikle çocuklarda ve hamilelerde arıtılmadan su içmemenin uyarısında bulunuyorlar. Türkiye de birçok kaynak ve şebeke su ölçüm değerlerinin olumsuz sonuçlara çıkması ile sular kullanılmaz hal almaktadır. Su takviyesinde kullanılan şehrin borularında ki pas oranları ve boruların yaşları düşünüldüğünde su akım noktasına gelene kadar tüm mineral ve alkali değerlerini yok ederek suyun kirli ve pis olarak akmasına sebep olmaktadır. Tüm bu reaksiyonlara son vermek için su arıtma cihazlarını kullanmalı, su arıtma cihazları arasında seçim yaparken de mutlaka kaliteli, alkali değerlerini koruyan alkali fitrelere sahip aynı zamanda mineral filtre özellikleri ile suyunuzu kaliteli ve sağlıklı hale getiren su arıtma cihazlarını tercih etmelisiniz. Alkali fitreler ile suyunuzu alkali değerini koruyacak ve ph değerini artıracak, mineral fitrelerinde ki doğal mineral taşları ile de suyun mineral değerlerini artıracaktır. Tüm bu özelliklere sahip olan Türkiye de ilklere imza atmış tek cihaz, Royal Green su arıtma cihazları.

Ro su arıtma cihazlarının özellikleri

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Ro su arıtma fiyatlarına ulaşmak, farklı modeller ve ürünlerin özelliklerini incelemek ve cihazların detaylı incelemesi için buradan iletişim sağlayabilirsiniz. ro su resmi adresinden sipariş vererek 2 iş günü içerisinde eve teslim ve ücretsiz montajdan yaralanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir