Su Arıtma Gündem Haberleri, Arıtma Cihazları, Nedir?, Sağlık

Nsf Onaylı Su Arıtma Cihazı Royal Green Luxplus

NSF/ANSI 58, TSEK, ISO, CE, WQA SERTİFİKALI ROYAL GREEN LUX PLUS

Ulusal Hijyen Vakfı‘nın Onayladığı Güvenilir Su Arıtma Cihazı Lux Plus NSF/ANSI 58 sertifikalıdır. ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF, bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip) tarafından belgelenen Royal Green Lux plus su arıtma cihazı; Dünyanın seçkin marka filtrelerini kullanan ender markalardan biridir. nsf.org web sitesinden de sertifika bilgilerini firma ismiyle sorgulama yapabilirsiniz. Su arıtma piyasasının en seçkin markası ve yüksek müşteri memnuniyetine sahip Royal Green Lux plus antioksidan düşük ORP’li su üretimi yapmaktadır. Bir parçası değil her parçası ve bütünüyle NSF/ANSI 58 onayına sahip Türkiye’nin en seçkin su arıtma cihazıdır.

Pae RO-122 Storage Tank
Pae RO-122 Storage Tank

Royal Green Lux Plus Serisi Su Arıtma Cihazında Kullanılan Filtreler

 1. Omnipure K5605SS Tortu Filtresi
 2. Omnipure K5628SS GAC Karbon Klor Filtresi
 3. Omnipure K5628SS GAC Karbon Klor Filtresi
 4. Dupont Dow Filmtec BW60-1812-75 GPD RO Membran Filtresi
 5. 10 İnç Biocera A.A Mineral, pH Filtresi
 6. Omnipure K5633SS Post Karbon Filtresi

NSF/ANSI 58 Belgeli Royal Green Lux Plus Su Arıtma Cihazı Teknik Özellikleri

 • 8 Litre TankPAC Marka RO-122 NSF/ANSI 58 Sertifikalı Çelik Su Depolama Tankı (TankPAC sayesinde 8 litre suyunuz her zaman hazırda bekler siz kullandıkça Lux Plus su arıtma cihazı eksilen suyu hemen geri tamamlar tüm işlemler otomatik olarak su arıtma cihazı tarafından yapılır.)
 • NSF/ANSI 58 Sertifikalı Easywell ZWDF-1002 Model Avrupa Krom Musluk (Kurşun içermediğinin ve insan sağlığı için hiç bir zararlı madde olmadığını Ulusal Hijyen Vakfı NSF tarafından ürün belgelendirilmiştir.)
 • NSF/ANSI 58 ve FDA Sertifikalı Dünyanın En kaliteli Amerikan malı Dupont Dow Filmtec BW60-1812-75 GPD membran sayesinde günlük 280 litre su arıtma kapasitesine sahip (saatte 12 litre arıtım hızı)
 • Motorlu ve Motorsuz Seçenekleri (Motorlu model evinizin şebeke suyu basıncı düşük olduğunda (en az 3,5 bar olmalı) tercih edilmelidir. Motorsuz modelimizi 3,5 bar ve üzeri ise tercih edebilirsiniz. Motorsuz model Lux Plus su arıtma cihazına sonradan da motor eklenebilmektedir.
 • Kapalı kasa inline tabir edilen kullan at kapsül filtreler tercih edilmiştir.
 • Olabilecek yüksek su basınçlarına karşı Lux Plus su arıtma cihazını korumak için motorlu modellerde 50PSI, motorsuz modellerde 70PSI basınç koruyucu valf tercih edilmiştir.
 • Tüm bağlantı bileşenleri Quick (kolay tak çıkar) bağlantı parçaları ile çok hızlı bir şekilde el aletleri kullanmadan söküp takılabilmektedir.
 • Altı aşama filtre teknolojisi ile mineralli ve pH’lı su elde edilir.
 • 2 Yıl garanti
 • Arıtma cihazı kaynaklı oluşabilecek zararlara karşı sigortalıdır.
 • 81 ilimizde ücretsiz montaj hizmeti veriyoruz.
Royal Green Lux Plus su Arıtma Cihazı Verim Tablosu

Nsf onaylı su arıtma cihazı satın almak için tıklayın

Nsf Onaylı Su Arıtma Cihazı Royal Green Luxplus” ile ilgili yorum;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir