Genel Kategori

PH Değeri Yüksek Olan Sular İçin Su Arıtımını Tercih Etmelisiniz!

PH  Değeri Yüksek Olan Sular İçin Su Arıtımını Tercih Etmelisiniz!

PH değeri; sudaki oksijeni belirten ve sağlık acısından büyük önem taşıyan suyun değerlerinden biridir. Son yıllarda PH değeri yüksek olan suları tercih etme gibi bir akım ortaya çıktı. Özellikle yurt dışında başlayan bu akım, ülkemizde de tercih edilmekte ve birçok hekim tarafından sağlıklı su için PH değeri yüksek olanları tercih etme konusunda uyarılarda bulunulmaktadır. Peki suyun PH değeri değerini nasıl yükseltebiliriz? Sizlerde evinizde musluklarınızdan PH değeri yüksek su kullanmak için su arıtma cihazlarını tercih etmelisiniz. Hazır suların değerleri ne kadar yüksek olursa olsun, yine de su arıtma cihazları kadar başarı sağlayamıyor. Su arıtma cihazlarını da tercih ederken mutlaka alkali değerlerini koruyan, sudaki mineral ve faydalı etmenleri koruyarak ters ozmas sistemi ile arıtım sağlayan su arıtma ürünleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda Çin malı su arıtma cihazlarınızdan ve sağlıksız maddelerden üretilmiş ürünlerden mutlaka uzak durmalısınız. Tüm bu özelliklere sahip su arıtma ürünlerini nereden tercih edebiliriz diye düşünmenize gerek yok. Bizler sizin piyasada ki en kaliteli su arıtma cihazını ve özelliklerini sizlere sunuyoruz. İşte bu su arıtma cihazı Royal Green su arıtma ürünleridir. Rosu arıtma ürünlerini tüm alanlarda; ev tipi tezgah altı, endüstriyel alanlar, vip su arıtma ve lüx su arıtma gibi tüm konforlara ulaşabilirsiniz. Rosu arıtma ürünlerini özellikleri;

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        ürkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Ro su arıtma ürünleri tüm testlerden geçerek üstün başarı sağlamıştır. Sizlerde bu cihazları incelemek ve ürün modellerine ulaşmak için buradan iletişim sağlayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir