Genel Kategori

Royal Green Farkı

Royal Green Farkı

Royal Green dünya bazında tanınmış  birçok uzman ve hekimlerin önerdiği markalar arasında kendine yer bulmuş bir markadır. Marka başarı merdivenlerini hızla tırmanarak tercih edilen kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı çalışan ve % 100 memnuniyet garantisi prensibi ile ilerlemektedir. Peki Royal Green markası hangi alanda kendini kanıtlamıştır?

Royal Green – Rosu olarak piyasada tanınmaktadır. Su arıtma cihazları, su arıtma modelleri ve yedek parçaları ile kısa sürede hem ülkemizde hem yurt dışında birçok kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Rosu arıtma olarak tanınan marka adeta alanında ilklere imza atarak ülkemizi yurt dışında da temsil etmiştir. İşte Rosu markasının özellikleri?

·        Tüm testlerden başarı ile geçerek yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        Organik hammaddeden üretilmiştir

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Royal Green aynı zamanda su arıtma modelleri ile de takdir toplamıştır. Piyasada ki 5 aşamalı su arıtma cihazlarına nazaran 8 aşamalı su arıtımı sağlamaktadır. Akım noktasında ki suyunuzu güvenle ve sağlıklı kullanmanız için  var olan bu cihazlar aynı zamanda aktif karbon filtrelerialkali filtreleri ve mineral filtreleri ile en fazla tercih edilen su arıtma cihazları arasında kendine yer bulmuştur.

Sizlerde rosu arıtma cihazlarını incelemek, rosu yedek parçalarına ulaşmak ve ürün modellerini incelemek için buradan iletişim sağlayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir