Genel Kategori

Royal Green Lux Sağlık ve Şifa Dağıtıyor

Ülkemiz şifalı suların zenginliği açısından dünyadaki ilk yedi ülke içinde yer alıyor ama pek çok konuda olduğu gibi bu doğal zenginliğimizden, bu şifa ve güzellik kaynağından yeterince faydalanamıyoruz. Oysa hem ruhumuzu, hem vücudumuzu dinlendirip sağaltan ve etkileriyle güzelliğimize katkıda bulunan bu merkezler onlara ulaşmamızı bekliyor. 

Bilim adamları ilk yaşamın suda başladığını söylüyorlar. Vücudumuzun %78′ i sıvıdan oluşuyor. Su vücudumuzun enerji maddesi, kan dolaşımı yoluyla beyine ve vücudun her hücresine oksijen ve besleyici maddeler taşıyor. Gıda almadan haftalarca yaşayabileceğimiz halde susuz kaldığımızda yalnızca birkaç gün sonra vücudumuz fonksiyonlarını yerine getirmemeye başlar. Spa kavramının başlangıcı olan deniz suyunun ve kaplıca sularının tedavi amaçlı kullanımı M.Ö. 2400 yıllarına kadar dayanır. SPA’ larda yapılan kür bakımlarının sağlığa paralel getirdiği faydalar saymakla bitmez. Spa bakımları sonucunda metabolizma canlanır, vücut toksinlerden arınır, incelme süreci hızlanır, cildin elastikiyeti artar, cilt bağ dokusu sıkılaşır, yüz ve vücut dirilik kazanır. Spa bakımları ile strese bağlı vücutta oluşan ağrılar diner, vücut enerjisi yeniden aktive olur.

Ruh sağlığının cildi genç tuttuğunu ifade eden Saraçoğlu, ”Cildinizin güzelliği için temiz havada dolaşın. Mümkün olduğu kadar katkı maddeli kimyasallardan uzak durun. Tıpkı proteinler gibi hareket eder. Vücuttan terleme yoluyla atamazsınız. Şimdi ciddinizi tazelemek istiyorsunuz, lahananın faydasını görürsünüz. Lahanayı 15 dakika kaynatıp suyunu içtiğinizde yağ dokusundaki toksinleri atarsınız” diye konuştu.

Royal Green Lux Su Arıtma Cihazı ile güzelliğinize güzellik katın

içerdiği 8 aşamalı filtrasyon teknolojisi ile 8.5 Ph seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Alkalin, Mineral ve Hindistan Cevizi filtreleri sayesinde yüksek kaliteli içme suyu elde etmenizi sağlar. Elektrik gerektirmediği için çevreye duyarlı bir sistemdir. Şık tasarımı ve dahili tankı ile minimum yer kaplayan Royal Lux modeli yaşamınıza kolaylık katar. Tazyikli su elde etmenizi sağlayan Royal Lux modeli inline filtre sistemi ile kolay filtre değişimi sağlar. 

  • ·  8 filtrasyon aşaması içerir
  • ·  Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir
  • ·  Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar
  • ·  Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar
  • ·  Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez
  • ·  Sağlıklı ve Lezzetli Su Üretir.
  • ·  Günlük 280 Lt Su Üretim Kapasitesine Sahiptir. 75 GPd Filmtec Membran İle
  • ·  8 Litre NSF Onaylı Çelik Su Tankı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir