Genel Kategori

Royal Green Markasını Hiç Duydunuz Mu?

Royal Green Markasını Hiç Duydunuz Mu?

Her yeni günde kullanıcı sayısı artan, dünyanın tanınan markaları arasında ve Türkiye de  ilklere sahip olan Royal Green markasını hiç duydunuz mu? Royal Green her yeni günde daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmış, su arıtma ürünleri ile hizmet sağlayan dünyaca tanınmış bir markadır. Su arıtmanın ve su arıtımının bilicinde olarak özellikle Türk halkına su arıtma konusunda ilklere imza atarak hizmet sunmaya devam ediyordu. Kurulduğu günden bu yana birçok kitleye ve kullanıcıya ulaşarak en fazla tercih edilen su arıtma cihazları arasında kendisine yer bulmuştur. Peki Royal Green (rosu) arıtma cihazları özellikleri nelerdir?

·         Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·         Yerli üretim ve organik hammadde olarak üretilmiştir

·         % 100 Türk malıdır

·         10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·         Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·         Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·         İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·         Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·         Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·         Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

·         RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

Tüm bu özellikleri yanı sıra Rosu arıtma cihazları, farklı model ve ürün özellikleri ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Farklı model ve boyutları ile endüstriyel su arıtmaev tipi tezgah altı su arıtmalüx su arıtma ve vip su arıtma olarak birçok ürünlere sahiptir. Ro su arıtma ürünleri ters ozmas bir diğer deyişle adını aldığı reverse osmozis sistemi ile üretildiği için, suyun alkali değerini korumakta, mineral değerlerini artırmakta ve ph değerini yükseltmektedir. Sizlerde rosu arıtma cihazlarına sahip olmak için buradan iletişim sağlayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir