Genel Kategori

Su Arıtımının Faydaları

Su Arıtımının Faydaları

Su arıtmanın faydaları saymakla bitmiyor. Avrupa da özellikle tercih edilen su arıtımı,  kaynak ve şebeke sularında ki suyun akım noktasına gelene kadar aşama aşama filtrelerden geçilerek temizlenmesini ve içilebilir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu işlem sonrasında su akım noktasında temiz ve direk kullanılabilir hal almış olacaktır. Bu işlemi yapan cihazlar arasında doğru seçim yapıldığı zaman suyun akım noktasında daha kaliteli, ph değeri yüksek ve alkali şekilde akması da sağlanabilir. Ph değer yüksek bir suya sahip olmak için ise, mutlaka su arıtma cihazı doğru seçilmeli ve özellikleri arasında alkali fitreleri ve mineral filtrelerini olmasına özen gösterilmelidir. Arıtma ürünlerinin organik hammaddeden imal edilmesi de organik sulara sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu alanda tek cihaz Royal Green markasıdır. Royal Green su arıtma cihazının özelliklerini sizlerde inceleyince ürünü kullanmaktan kendinizi alamayacaksınız.

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Tüm bu özellikleri yanı sıra Royal Green i su arıtma ürünleri modelleri arasında ki geniş ürünleri ile sayısız kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Sizlerde Ro su arıtma ürünlerine ulaşmak ve sipariş vermek için buradan iletişim  sağlayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir