Genel Kategori

Su Arıtma Cihaz Tavsiyeleri 2016 ve 2017

Su Arıtma Cihaz Tavsiyeleri

Bu içerik su arıtma ihtiyacı olup, bu cihazlardan hangisi tercih etmesi hakkında karar vermekte keza  ihtiyacınıza göre bir arıtma cihazı seçebilmeniz amacıyla uzmanlar tarafından hazırlanmıştır.

Su arıtma cihazı alırken ürünlerde aşağıda bulunan özelliklerin bulunmasına dikkat edilmesi, doğru su arıtma cihazı seçimi yapmanıza da sebep olacaktır.

Pompalı (motorlu) su arıtma cihazı:

5 aşamalı pompalı arıtma cihazı: Şebeke basıncınız yetersiz ve musluğunuzdan akan su tazyikli değilse sular elbette sağlıksız olacaktır.  

6 aşamalı (mineral filtreli) arıtma cihazı

Evinizde 0-12 yas grubu çocuk, yaşlı veya hamile varsa urunuzu en az 6 aşamalı olarak almanızı tavsiye ederiz zira mineral filtre suyun arıtma işlemi gerçekleştikten sonra suya gerekli olan mineralleri katar.

8 aşamalı (mineral + alkalin filtreli+Bioseramik+Uv Filtre sistem)pompalı arıtma cihazı:

Delüx kapalı kasa ve Delüx açık kasa su arıtma sistemi:

İçeceğiniz suyun kalitesi acık kasanın 5 aşamalı sistemiyle aynı kalitede olmakla beraber kapalı kasa su arıtma sisteminin acık kasa su arıtma cihazına nazaran öne çıkan genel özellikleri şunlardır;

 Tüm bu özelliklere sahip olan, uzmanların önerdiği su arıtma cihazlarına sahip olmak için buradan iletişim sağlayabilirsiniz. royal su arıtma ürünleri, organik su arıtma cihazları, kaliteli filtreleri ve yedek parçaları ile on yıl garanti kapsamında olmaktadır. Aynı zamanda royal su arıtma modellerine firma kendi özel ekibi ile tüm Türkiye’de teknik servis imkanı da sunmaktadır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir