Genel Kategori

Su Arıtma

Su Arıtma

Su arıtma cihazlarına olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Önceki yıllarda yurt dışında geliştirilen bu ürünler artık ülkemiz dede kullanılmaya başlanmıştır. Öyle ki bu sektör  o kadar gelişip genişlemiştir ki yerli malı ürünleri görmekte mümkün. Sizlerde şebeke suyundan gelen zararın farkında, sağlıklı olmadığının bilincinde iseniz evinizde, ofislerde, iş yerlerinde ve kurumsal alanlarda su arıtma cihazlarını kullanabilirsiniz. Bildiğiniz tüm yabancı su arıtma cihazlarını unutunuz. Sizlere % 100 türk malı olan, Türk Mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş su arıtma cihazı Royal Green ı incelemeden seçim yapmayınız.

Royal Green (RO Su Arıtma) diğer ürünlere nazaran yerli ve organik hammaddeden üretimi sağlanmıştır. 10 yıl boyunca garanti imkanlarını sizlere sunana RO Su Arıtma cihazları ile sizlerde artık suyunuzu güvenle kullanabilirsiniz. İstanbul içine 24 saatte ayağınıza kadar gelen ve Türkiye de 81 ilde bayilikleri ile 2 iş günü içerisinde hizmet alacağınız bu firmadan yararlanarak sizlerde su arıtmada güvenin ve profesyonelliğin tadını çıkarabilirsiniz. Testlerden geçmiş ve yüksek performans alının Ro Su Arıtma cihazları, tüm Türkiye de beğeniyle karşılanmış ve kısa sürede takdir toplamıştır. Bu firmaya ait olan su arıtma cihazları, yalnızca ev tipi veya ofis tipi değil geniş ürün yelpazesi ile  tüm alanlarda kullanıma açık olarak tasarlanmış modeller mevcuttur.

RO Su Arıtma Ürünleri

Tezgah altı su arıtma cihazları, Direkt flow su arıtma modelleri, Endüstriyel tipi su arıtma cihazları ile her alanda kullanabileceğiniz ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

·        5 aşamalı su arıtma cihazları

·        6 aşamalı su arıtma cihazları

·        9 aşamalı su arıtma cihazları

·        İş yeri tipi su arıtma cihazları

·        Alkali ionizer su arıtma cihazları

Yukarıda ki geniş ürün yelpazesinden sizlerde kategorinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Sizlerde kaliteli, profesyonel ve üstün verimlilik ile 10 yıl garantili olan Türk malı su arıtma cihazlarına buradan ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içerisinde ücretsiz kurulum ve montaj ile su arıtma cihazlarına sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir