Genel Kategori

Su Arıtmada Türkiye de İlk

Su Arıtmada Türkiye de İlk

Su arıtımı; kaynak ve şebeke sularından gelen suların cihazlar aracılığı ile arıtılmasını ve akım noktasında kullanılır hal almasına su arıtımı denilmektedir. Türkiye şartlarında elbette birçok alanda ve bölgede arıtılmamış suları kullanmak uygun değil. Sağlığı tehlikeye düşüren, insanlarda kalıcı hastalıklar dahil olmak üzere birçok hastalığa yol açan suları arıtmadan içmemek konusunda uyarılıyor. İhtiyaç ve talep arttıkça su arıtma cihazları alanında farklı markaları, Çin malı üretimleri görmekteyiz. Sizlerde yerli su arıtma cihazları ile su arıtımı yapmaya ne dersiniz? O halde Türkiye de ilk ve tek olan yerli su arıtma cihazı olan Royal Green markasını tercih etmelisiniz.

Royal Green (ro su) arıtma cihazları alanında en kaliteli ve üstün kalitesi ile bilinmektedir. İleri teknoloji ile üretilmiştir.

ü  Organik hammaddeden imal edilmesi

ü  % 100 Türk malı oluşu

ü  Türk mühendisler tarafından imal edilip hizmete sunulması

ü  10 yıl garantiye sahip olması

ü  Türkiye nin her yerinde 2 iş günü içerisinde ulaşması ve kullanılması

ü  81 ilde bayilikleri ve anlaşmalı satış noktaları

ü  Üstün performansı

ü  Kalitesi ve uzun ömrü sayesinde

ü  Tüm testlerden geçmiş olan yüksek kalitesi

ü  8 aşamalı teknolojik bir cihaz olma özelliği w

ü  Ücretsiz montaj

Türkiye de ilk defa üretilen bu cihazlar, alanlarında da ilklere ev sahipliği yapmaktadır. Piyasada bulunan 5 aşamalı cihazları bir kenara atarak ilk defa 8 aşamalı arıtma sağlamaktadır. Endüstriyel alanlarda, vip su arıtmalüks su arıtma ve mutfak tezgah altı modelleri ve uygun özellikleri ile kısa sürede birçok kullanıcıya ulaşmıştır. Rezerve ozmasis yani ters ozmas sitemi ile üretilmiş RoSu arıtma cihazları Türkiye de en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Sizlerde buradan rosu ürünlerine, birçok farklı modele ve su arıtma cihaz fiyatları hakkında bilgi sahibi olup, sipariş verebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir