Genel Kategori

Susuz hissediyor musun? Stresi azaltmak için ne yaparsın?

İnsan vücudu % 75’i su ve % 25’i sodyumdan oluşur. Özellikle beynin % 85’i sudur ve beyin dehidrasyon hissettiğinde anında tepki veren organdır. İnsanlar içme suyu yerine susadıklarında alkolsüz içecekler, kahve ve bira içerek hata yaparlar. Bazen bara gittik, işten sonra stresi azaltmak için bir bira içtik derler. Bazıları kahve içiyor, bazıları da stresi azaltmak için egzersiz yapıyor. Stresi azaltma için ne yapmalısın?

Kahve mi, su mu?

Alkolsüz içecekler ve içtiğimiz kahve, vücuttan sıvıları uzaklaştıran kafeine sahiptir. Stresi azaltmak için en iyi yol bir bardak su içmektir. Her zamanki alışkanlıklarımız olarak, kafein ve alkol içeriz. Kafein içmek daha fazla su kaybına yol açar. Su içtiğiniz ve kahve içtiğinizde idrar miktarınızı karşılaştırabilirsiniz. Farklı olacak. Vücudumuz kuru ağız, baş dönmesi ve yorgunluk gibi sinyaller gönderir. Yakıt düşük olduğunda araçtaki bir yağ uyarı lambasına benzetebiliriz bu durumu

Stresi azaltmak için ne yaparsın?

İnsanlar genellikle dehidrate durumu diğer hastalıklar ile karıştırırlar. Hipertansiyon ya da belki de diyabet olarak kendi kendine tanı koyarız. Daha sonra, teşhis için diğer sonuçlara ulaşan doktora gidip ilaç şirketleri için kar olan ilaç satın alırız. Dehidrasyon da gelecekte fark etmediğiniz sorunlara neden olur. Giderek daha fazla susuz hale gelmek, gelecekteki çocuklarınıza anormallik ve sakatlık yaratacak bir olay olan gen cihazını etkiler. Hidratlı olmak önemlidir. Dahası doğru suyu seçmek sağlıklı yaşamı sürdürmenin en iyi yoludur!

Vücudumuzu destekleyen temel zengin mineraller ve vitaminler bağışıklık sistemimizi geliştirir, kendimizi sağlık durumumuzu korur. Peki, yavaş besinler gibi sağlıklı besinlerde tüketmek önemlidir. Organik diyet olarak işlenen temel meyveler ve sebzeler, sağlıklı durumdaki bağışıklık sistemini güçlendirir.

Ayrıca bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için ROYAL GREEN Su Arıtma Cihazı Antioksidan Hidrojen Alkali su gibi zengin mineralli maden suyu niteliğinde su verir. ROYAL GREEN , bir alkali işinde önde gelen bir Antioksidan Hidrojen Alkalin üreticisi olan güvenilir bir şirkettir. ROYAL GREEN BİOCERA Crystal Balls  ,  ağır metaller ve çevresel hormonlar üzerinde 183 kategoride NSF 42’den sertifikalandırılmıştır  . ROYAL GREEN BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali su, kalsiyum, sodyum, magnezyum ve potasyum gibi önemli mineralleri içerir. BIO CERA Antioksidan Hidrojen Alkali su, SUYUN LEZZETİNİ VE İÇİMİNİ kolaylaştır.

Susuz hissediyor musun? Stresi azaltmak için ne yaparsın?” ile ilgili yorum;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir