Genel Kategori

Suyunuzu Arıtmadan İçmeyin!…

Suyunuzu Arıtmadan İçmeyin!…

Uzmanlar birçok farklı noktalarda ve şehirlerde yaptıkları ölçümler doğrultusunda kesinlikle suların arıtılmadan içilmemesi gerektiğini belirtiyorlar. Aksi halde doğrudan kullanılan suların sağlığı tehdit etmesi ve kalıcı sorunlar elde etmesi muhtemeldir. Sizlerde suyunuzu güvenle kullanmak sudan sağlık kazanmak için suyunuzu arıtarak tüketiniz. Su arıtma cihazları kullanırken oldukça özen göstermeli ve ürünün özelliklerine dikkat etmelisiniz. Ürünün membran filtreleri olup olmadığı, aktif karbon filtreleri, mineral filtreleri olup olmadığı büyük önem taşıyor. Tüm bu özellikleri taşıyan Royal Green (Rosu) arıtma cihazları tüm bu özellikleri taşımakta aynı zamanda Türkiye nin gururu olan su arıtma cihazı olarak bilinmektedir. Mineral filtrelerinde yer alan özel mineral taşlar sayesinde suda insan vücuduna faydalı olan tüm mineralleri korumakta aynı zamanda artırmaktadır. Suyun ph dengesini yükselterek alkali olmasını sağlayan rosu arıtma cihazları özellikleri sizleri de şaşırtacak. Yerli üretim su arıtma cihazı özellikleri;

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Ro su arıtma cihazları farklı alanlarda kullanılabilir modelleri ve ürün özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Mutfak tezgah altı, endüstriyel su arıtma, vip su arıtma, lüks su arıtma ve dahası için buradan detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir