Genel Kategori

Ters Osmoz Su Arıtma Cihazları

Ters Osmoz Su Arıtma Cihazları

Ters osmoz bir diğer adı ile reverse osmazis, su arıtımında kullanılan sistemin temel parçalarıdır. Bu sistem üzerine imal edilen su arıtma cihazları suyu kademe kademe filtrelerden geçirerek arıtılmasını ve suyun akım noktasında kullanılabilir bir hal almasına sebep olacaktır. Böylelikle kaynak ve şebeke sularında ki pislik ve kirlilik oranları temizlenmiş olacaktır. Fakat bu sistemin doğru çalışması için su arıtma cihazı kullanıcılarının üstün performans sağlayan ve uzun ömürlü olan aynı zamanda kaliteli membran filtrelere sahip olan su arıtma cihazlarını tercih etmeniz gerekiyor. Bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğunuzu düşünerek sizlere piyasada en kaliteli su arıtma cihazını tanıtacağız. Royal Green su arıtma cihazları Türkiye de ilklere ev sahipliği yapmış ve adeta  alanında en kaliteli su arıtma cihazı olarak bilinmektedir. Farklı modelleri ile ev tipi su arıtma cihazıendüstriyel su arıtma cihazıvip su arıtma vb tüm ürünleri ile tüm alanlarda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda genel özellikleri ile herkesin takdirini toplamayı başarmış olan ro su arıtma ürünlerinin özellikleri şöyledir;

·        % 100 Türk malıdır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Rosu arıtma cihazları ile sizlerde alkali, ph değeri yüksek ve mineraller bakımından zengin sulara kavuşacaksınız. Rosu arıtma ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir