Genel Kategori

Ters Osmozun Faydalarını Biliyor Musunuz?

Ters Osmozun Faydalarını Biliyor Musunuz?

Su arıtma cihazlarının gündemde olması ve ülkemizde de sık sık tercih edilmesi birçok farklı markadan su arıtma cihazlarının karşımıza çıkmasına sebep olmaktadır. Tüm bu olgular doğrultusunda ters osmoz bir diğer adı ile reverse osmozis gündemde olan terimler arasında yer alıyor. Peki sizler ters osmozis in suyunuza faydalarını biliyor musunuz? Reverse osmazis; yüksek teknolojileri ile su arıtmada üstün performans gösteren sistemdir. Akan kirli suyu, temiz su haline getirmek için basınç mantığı sayesinde kademeli olarak Membran filtlere aktarmasını ve bu filtrelerden temizlenerek içilebilir hal almasını sağlamaktadır. Reverse osmozis bir diğer deyişle ters osmazis ile suyun aynı zamanda iyonlarının ve alkali değerlerini ayrıştırılıp temiz kısma aktarılmasını sağlamakta ve böylelikle faydalı olan mineralleri de kullanacağınız suya aktaran yüksek teknolojili bir sistem olarak bilinmektedir. Royal Green su arıtma cihazları da bu sistem üzerine yapılmış fakat ileri teknoloji ve yerli malı olarak üretilmiştir. Ro su arıtma cihazları özellikleri ile sizleri de cezbedecek.

·        RO Su arıtma cihazları tüm testlerden başarı ile geçmiştir

·        Yüksek performans ve üstün  kaliteye sahiptir

·        % 100 Türk malıdır

·        Piyasada ki cihazlarda olan 5 aşamalı su arıtmalara son vererek 8 aşamalı su arıtma yapmaktadır

·        10 yıl garanti kapsamında kullanılmaktadır

·        Yerli üretim ve organik olarak üretilmiştir

·        Türkiye nin 81 ilinde bayilikler ve anlaşmalı noktaları vardır

·        İstanbul içinde 24 saate kadar teslim imkanı

·        Diğer noktalara ise; 2 iş günü içerisinde teslim edilme imkanı

·        Cihazda ki alkali filtreler ile suda ki alkali yani ph değerini yükselterek 9,5 e kadar ph değerini artırmaktadır.

·        Suda ki mineralleri korumakta ve var olanların değerlerini yükselterek suyun kalitesini artırmaktadır.

Sizlerde ro su arıtma ürünlerini tercih etmek ve Türkiye de ki milyonlarca kullanıcılar arasında yer almak için buradan iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir