Genel Kategori

Water Quality FDA Onaylı Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazı almak istiyorsanız ki bu günümüzde artık gerçekten bir ihtiyaç halini almıştır. Zira sanayileşme ile birlikte ortaya çıkan doğa kirlenmesi yiyeceklerin ve içtiğimiz sularında sağlıksız olmasına neden olmaktadır. Evinizde ya da işyerlerinizde, sağlıklı şekilde günlük olarak ihtiyaç duyduğumuz, besinlerin yanı sıra en hayati unsurlardan biri olan su kullanımını da sağlıklı olarak tüketebilmek çok önemlidir.  Bu yüzden su arıtma cihazları artık hayatımızda bulunması gerekli birer ihtiyaç halini almıştır. Ancak almanız gereken cihazların ne derece güvenli olduğu da ayrıca önemli bir konudur, piyasada su arıtma cihazı üreten çok sayıda firma vardır. Bu firmalar içerisinde gerçekçi bir arıtma için iyi bir araştırma yapmakta, uygun fiyat’ ın yanı sıra önemlidir. Alacağınız arıtma cihazı ne kadar organik olursa, o kadar doğal olacaktır. ROYAL GREEN su arıtım cihazları, en iyi su arıtma cihazları arasında %100 organik hammaddeden üretilen, tüm parçaları NSF Water Quality FDA Onaylı bir markadır. Ayrıca ilgili ürünün sadece bir parçası değil tüm parçaları PP5 (polipropilen) yani organik plastik’ten imal edilmekte olup bu sayede insan sağlığına oldukça zararsızdır. 8 filtre katmanı bulunan bu ürünü satın aldığınızda 1 yıllık filtre ihtiyacınızı da ücretsiz olarak karşılayan ROYAL GREEN markası altında olan su arıtma cihazlarını içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Diğer firmaların aksine ROYAL GREEN firması 100 GPD USA Malı Filmtec Memran Filtre kullanan tek markadır, zira diğer firmalar çok pahalı olduğu için bu filtre türünü tercih etmezler. Bu yüzden su arıtma cihazları yorum yapmaya değil! Gerçek arıtmaya, sağlıklı olarak su tüketmemize olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. Su arıtım cihazlarının çeşitli model ve kullanım alanları bulunmaktadır. Filtre özelliklerinden biraz bahsedecek olarsak;  Detox filtre dağınık durumda bulunan  su moleküllerini sıra halinde dizer ve vücutta rahat dolaşımını sağlar ve vücutta toksinlerin birikmesini engeller. Alkalin filtresi ise suyun pH seviyesini 7-8.5pH a yükseltir ve sizin yüksek oranda pH lı su içebilmenizi sağlar. Mineral filtre yüksek oranda mineralli su içebilmenize olanak sağlar. Tüm filtrelerde doğal maddeler kullanılır, tatlandırıcı gibi yabancı maddeler kullanılmaz.

Su arıtma cihazlarında bulunulan ortama göre tezgah üstü su arıtma cihazları ya da tezgah altı su arıtma cihazlarından size uygun olanı seçebilirsiniz. Gerçekten sağlıklı su içmek istiyorsanız, artık 5 aşamalı arıtma cihazları yerine 8 filtreli organik arıtma cihazlarını tercih etmelisiniz. 8 aşamalı su arıtma cihazlarında suyun tadı da diğer cihazlara oranla daha tatlı ve içilirken tat alarak içilmesini sağlayacaktır. Ayrıca normal çeşme suyunu koklandığında, çamaşır suyu gibi bir koku alabilirsiniz, arıtım yapılmış suda ise bu kötü kokular bulunmaz. Suyun rengi berrak olur ve sağlıklı su içtiğinize emin olabilirsiniz. Su arıtım cihazı aldığınızda satıcınızın size satış aşamasında belirteceği periyotlar içersinde filtrelerin düzenli olarak değiştirilmesine özen göstermeniz, her zaman sağlıklı su içebilmeniz için son derece önemlidir, bu yüzden filtre değişimlerini ihmal etmemeniz gerekmektedir. Artık içmeye alışacağınız arıtılmış su sayesinde başka yerlerde içeceğiniz sular size aynı tadı vermeyecektir.

Organik hammaddeden üretilen ROYAL GREEN su arıtma fitreleri Türk malıdır ve 2 yıl garantilidir. Sipariş edildiği andan itibaren Türkiye genelinde 2 iş günü içerisinde kargo ile yada İstanbul içersinde ise 24 saat içersinde montaj imkanı ile teslim edilir. 81 ilde anlaşmalı 7/24 hizmet veren servis firmaları vardır. Türkiye’nin tüm noktalarına servis imkanı olan tek marka olan firmamız, siz Müşterilimize en iyi hizmeti sunabilmek için Türk mühendisler tarafından üretilmekte ve tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanımıza sunulmaktadır. İhtiyacınıza uygun zengin modellerimizden seçebilmenize yardımcı olmak için bizleri aramanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir